Tipy a rady

Jak si zpříjemnit horké letní dny?

Všichni to známe. Celý rok se těšíme na léto. Na dlouhé slunečné dny strávené s přáteli spojené s oblíbenými aktivitami u vody a na koupališti, vyhřívání se na lehátku, ale na i konečně otevřené zmrzlinové stánky. Tohle všechno je jistě příjemná představa. Nicméně s létem také přichází nekonečné pocení, vedro, otravní komáři. Anebo úpaly.

Každý má svoje “osvědčené” triky, jak vyzrát na letní sezonu ve vysokých teplotách. Někdo pravidelně dodržuje pitný režim a dopřává si dostačující ochlazení v podobě ledových nápojů. Někdo raději zůstává doma, aby se vyhnul agresivnímu slunci a pravidelně větrá. Co když ale ani větrání nestačí? Snažíme se dosáhnout kvalitního spánku, ale vedro nám to nijak neulehčuje. Jedna z možností, která se naskýtá, je pořízení větráku nebo klimatizace.

Větráky však nejsou tak výkonné jako klimatizace. Pokud toužíte po skutečně výrazném ochlazení interiéru, obstarejte si nějaký typ klimatizace.

Zákazníci pro domácnosti nejčastěji vyhledávají mobilní klimatizace a nástěnné klimatizace. Jaké jsou specifika té levnější varianty? Mohlo by vás také zajímat, jak vybrat vhodnou klimatizaci do domácnosti.

Mobilní klimatizace

Představují finančně dostupnější způsob (viz tyto levné mobilní klimatizace REFREDO), jak se v letních slunečných dnech komfortně ochladit ve vnitřních prostorách domu, nebo kanceláře. Činnost mobilní klimatizace spočívá v nasávání teplého vzduchu uvnitř místnosti, tam ho rozdělí na dva segmenty. Prostřednictvím odvodní hadice vyvede vzduch ven z vnitřních prostorů, pomocí klimatizace se chladný venkovní vzduch vrátí zpět do místnosti. Jednou z klíčových výhod mobilní klimatizace je možnost jí přemístit tam, kde je právě zapotřebí. Výlety třeba na chatu také nejsou problém. Jednoduše vezmete s sebou mobilní klimatizaci do auta.

Společnost eprofi.cz s.r.o., která je sponzorem tohoto článku, prodává také stavební míchačky, mobilní topidla a diamantové kotouče.

Reklama

Proč je domácí wellness od Wellness Vision nejlepší volbou? Máme odpovědi!

Jak zhubnout a nehladovět?

Nestíháte jíst, nebo vynecháváte svačiny? S KetoMix proteinovými jídly je zhubnout jednoduché.

Začněte žít zdravěji díky:

Korková móda JABEKO

Peněženky a kabelky z portugalského korku, krásné a šetrné k přírodě.

Odpočiňte si na dovolené

Zdravý životní styl je aktuálně v kurzu, je “in” a stále více lidí si uvědomuje význam volného času stráveného s rodinami případně blízkými přáteli. Proto pokud si hledáte místo pro Váš odpočinek během dovolené či víkendového pobytu, neváhejte kliknout na stránky ubytování Vysočina nebo také na oblíbené ubytování Rožnov pod Radhoštěm. Máte si z čeho vybírat – stylové penziony s wellness, útulné chaty u lesa nebo moderní apartmány. Kdekoliv se vybere, dopřejte si procházky v přírodě, detox od elektrosmogu a užívejte si život naplno.