Bachovy kapky pro psy umožnily naší fence skvělou adaptaci v novém domově

Bachovy kapky pro psy mají pro všechny rasy pejsků naprosto pozitivní vliv. Mluvím z vlastní zkušenosti, jelikož když jsem si s manželem pořizovala fenku Dianu z útulku, bylo jí půl roku a byla dosti vyděšená, jelikož zacházení jejího původního majitele vůči ní, nebylo zrovna ukázkové. Z tohoto důvodu jsem se rozhodla, že Diance pořídím směs Bachových esencí, která se zaměřuje na štěňata, kterým má ulevit od stresu, kterému jsou vystaveni v době, kdy se chystají vstoupit do nového prostředí. Má jim rovněž ulevit od stresu, kterému jsou vystaveni po odchodu od své matky, což ovšem v tomto případě nebylo aktuální, jelikož Diana již svého majitele měla. Z tohoto důvodu jsem rovněž Diance pořídila Bachovy kapky pro psy, které jsou určeny pejskům, jenž míří z útulku do nového domova.

Bachovy kapky pro psy jsou k nezaplacení

Bachovy kapky pro psy mi doporučila kamarádka, která chová pejsky již dvanáct let a má s nimi jen dobré zkušenosti. Sama mi prozradila, že se tyto kapky u chovatelů pejsků objevují stále více a tím pádem se mnohem více dostávají také do podvědomí široké veřejnosti. I zvířata mají totiž své emoce, jako je žárlivost, stesk po domově, smutek, plachost či majetnickost. Z tohoto důvodu je používání Bachových esencí velmi důležité, jelikož napomáhá pejskům, ale také ostatním zvířátkům tyto emoce lépe zvládat a naučit se fungovat v novém prostředí, které je pro každé zvíře zpočátku velmi stresující. Naše Dianka se díky těmto kapičkám s naší rodinou velmi rychle sžila a dnes je z ní velmi šťastný tvor, který dělá radost celé rodině.

Kapky se jednoduše přidávají do pití či do psího žrádla

Bachovy kapky pro psy se jednoduše dávkují a to tak, že se zvířátku buď přidávají do pití či misky na žrádlo. Rovněž je možné potřít zvířátku tlamičku těmito kapkami. V případě, kdy pořídíte Bachovy kapky ve formě globulí, ve většině případů s jejich konzumací nemají pejsci vůbec žádný problém, a dokonce jim velmi chutnají. Globulky, které jsem měla já, jsem podávala Diance čtyřikrát denně. Dnes již Bachovy kapky používám pouze v jistých případech, a to například když se Dianka něčeho bojí či jí čeká návštěva zvěrolékaře.

Publikováno: 23. 12. 2020

Kategorie: Tipy

Autor: Romana Roubalová