Tipy a rady

Bachovy kapky pro psy umožnily naší fence skvělou adaptaci v novém domově

Bachovy kapky pro psy mají pro všechny rasy pejsků naprosto pozitivní vliv. Mluvím z vlastní zkušenosti, jelikož když jsem si s manželem pořizovala fenku Dianu z útulku, bylo jí půl roku a byla dosti vyděšená, jelikož zacházení jejího původního majitele vůči ní, nebylo zrovna ukázkové. Z tohoto důvodu jsem se rozhodla, že Diance pořídím směs Bachových esencí, která se zaměřuje na štěňata, kterým má ulevit od stresu, kterému jsou vystaveni v době, kdy se chystají vstoupit do nového prostředí. Má jim rovněž ulevit od stresu, kterému jsou vystaveni po odchodu od své matky, což ovšem v tomto případě nebylo aktuální, jelikož Diana již svého majitele měla. Z tohoto důvodu jsem rovněž Diance pořídila Bachovy kapky pro psy, které jsou určeny pejskům, jenž míří z útulku do nového domova.

Bachovy kapky pro psy jsou k nezaplacení

Bachovy kapky pro psy mi doporučila kamarádka, která chová pejsky již dvanáct let a má s nimi jen dobré zkušenosti. Sama mi prozradila, že se tyto kapky u chovatelů pejsků objevují stále více a tím pádem se mnohem více dostávají také do podvědomí široké veřejnosti. I zvířata mají totiž své emoce, jako je žárlivost, stesk po domově, smutek, plachost či majetnickost. Z tohoto důvodu je používání Bachových esencí velmi důležité, jelikož napomáhá pejskům, ale také ostatním zvířátkům tyto emoce lépe zvládat a naučit se fungovat v novém prostředí, které je pro každé zvíře zpočátku velmi stresující. Naše Dianka se díky těmto kapičkám s naší rodinou velmi rychle sžila a dnes je z ní velmi šťastný tvor, který dělá radost celé rodině.

Kapky se jednoduše přidávají do pití či do psího žrádla

Bachovy kapky pro psy se jednoduše dávkují a to tak, že se zvířátku buď přidávají do pití či misky na žrádlo. Rovněž je možné potřít zvířátku tlamičku těmito kapkami. V případě, kdy pořídíte Bachovy kapky ve formě globulí, ve většině případů s jejich konzumací nemají pejsci vůbec žádný problém, a dokonce jim velmi chutnají. Globulky, které jsem měla já, jsem podávala Diance čtyřikrát denně. Dnes již Bachovy kapky používám pouze v jistých případech, a to například když se Dianka něčeho bojí či jí čeká návštěva zvěrolékaře.

Začněte žít zdravěji díky:

Odpočiňte si na dovolené

Zdravý životní styl je aktuálně v kurzu, je “in” a stále více lidí si uvědomuje význam volného času stráveného s rodinami případně blízkými přáteli. Proto pokud si hledáte místo pro Váš odpočinek během dovolené či víkendového pobytu, neváhejte kliknout na stránky ubytování Vysočina nebo také na oblíbené ubytování Rožnov pod Radhoštěm. Máte si z čeho vybírat – stylové penziony s wellness, útulné chaty u lesa nebo moderní apartmány. Kdekoliv se vybere, dopřejte si procházky v přírodě, detox od elektrosmogu a užívejte si život naplno.