Tipy a rady

Jak připravit zelenou kávu?

Zamilovali jste se do specifické chuti zelené kávy a rádi byste si ji doma připravovali pravidelně? Příprava zelené kávy je však od tradičního způsobu poněkud odlišná. Důvodem jsou jiné vlastnosti nepražených zrn – jsou tvrdší a pružnější. Proto je vhodné je před pražením na cca 30 – 60 min. namočit do vlažné vody. Jakmile změknou, můžete je rozdrtit v mlýnku nebo hmoždířem.

Samozřejmě si můžete zelenou kávu zakoupit jako pomletou, a to na jemno či na hrubo.

Jakmile budete mít kávu namletou, nasypejte do hrnku 2-3 lžičky, zalijte horkou vodou (jeden šálek = cca 300 ml) a nechte vylouhovat po dobu přibližně 5 minut. Poté nápoj sceďte a vychutnejte si ho!

Stále si nevíte rady? Koukněte na proces přípravy zelené kávy na videu:

Jak zhubnout a nehladovět?

Nestíháte jíst, nebo vynecháváte svačiny? S KetoMix proteinovými jídly je zhubnout jednoduché.

Začněte žít zdravěji díky:

Odpočiňte si na dovolené

Zdravý životní styl je aktuálně v kurzu, je “in” a stále více lidí si uvědomuje význam volného času stráveného s rodinami případně blízkými přáteli. Proto pokud si hledáte místo pro Váš odpočinek během dovolené či víkendového pobytu, neváhejte kliknout na stránky ubytování Vysočina nebo také na oblíbené ubytování Rožnov pod Radhoštěm. Máte si z čeho vybírat – stylové penziony s wellness, útulné chaty u lesa nebo moderní apartmány. Kdekoliv se vybere, dopřejte si procházky v přírodě, detox od elektrosmogu a užívejte si život naplno.