Zelená energie je současnost i budoucnost. Zvažte pořízení fotovoltaické elektrárny!

Nechcete nechat inflaci, aby snižovala hodnotu vašich peněz? Co s tím? Zlato nebo kryptoměny? Riskantní hra s nejistým výsledkem. Mám pro vás něco lepšího, investujte do fotovoltaické elektrárny a získejte státní dotaci až 301.500 Kč. Mám konkrétní návod.

Inflace v Česku stoupla na téměř 17 procent. Investování během období vyšší inflace může být složitější a zneklidňující. Na co vsadit, když se chcete ochránit před inflací? Jistě se vám jeví nemovitosti, ale ještě lepší volbou pro vás může být investice do fotovoltaické elektrárny. V tuto chvíli stále běží státní podpora z programu nová zelená úsporám a instalatéři fotovoltaických panelů nabízejí velké slevy.

Investice do fotovoltaiky se státní dotací až 301.500 Kč nemá v tuto chvíli konkurenci. Současně se stanete energeticky nezávislými, snížíte si své platby za energie a v budoucnu budete vydělávat po dobu až 25 let, což je garantovaná životnost fotovoltaiky.

Myslete však na to, že hlavním faktorem je správný výběr instalační firmy. Srozumitelným a porovnávacím serverem pro elektrárny zaměřené na obnovitelné zdroje energie je např. Fotovoltaická Elektrárna Net, která vás detailně provede investicí od A do Z, a to nejen co se týče technického provedení ale i účelových dotací a případnému zkrácení čekací doby na idelniační vysoké vyrobní teploty.

Publikováno: 14. 04. 2023

Kategorie: Tipy

Autor: Dominika Nováková