Opravujte, nevyhazujte! Se »zeleným« lepidlem to jde opravdu snadno a rychle

Planeta vám za každý zachráněný kousek poděkuje. Stačí jedna kapka a praktické i oblíbené věci od pomůcek, přes ozdoby až po hračky se mohou opět vrátit na své místo ve vašem životě.

Díky novému inovativnímu lepidlu, můžete spojovat, opravovat a tvořit, jak se vám zlíbí. Jeho konzistence sice lepí pevné spoje, ale dá vám několik vteřin na to, abyste si s každou opravou mohli dát záležet, aniž by vám hned slepilo prsty k sobě. Nebo jste museli »čuchat« nepříjemný odér.

Během adventu a Vánoc se vám jistojistě takový pomocník bude hodit i na výzdoby či drobné opravy dekorací, hraček a věcí v kuchyni.

Podívejte se na video  Každá oprava se počítá - Say Yes to Loctite - YouTube

https://www.youtube.com/watch?v=S775N_6qFhA&list=PLjUbdL8ta8oR662wMbm8lel5n26SIlOVN&index=11

Příkladem je Loctite Super Bond Pure Gel, který nemá takový ten charakteristický dráždivý zápach, neobsahuje rozpouštědla a navíc jeho vnější obal je vyrobený 100% bez plastů. Poskytuje více času na lepení. Takže bez stresu můžete lepit přesně i svisle. Nebojte po zatvrdnutí je spoj pevný a odolá nárazům či vodě.

Můžete na to jít zeleně a uvidíte, že ze zachraňování milovaných věcí nakonec budete mít opravdu radost. A stejně tak i planeta.

www.loctite-superbond.cz

Publikováno: 01. 12. 2021

Kategorie: Tipy

Autor: Romana Roubalová