Tipy a rady

Opravujte, nevyhazujte! Se »zeleným« lepidlem to jde opravdu snadno a rychle

Planeta vám za každý zachráněný kousek poděkuje. Stačí jedna kapka a praktické i oblíbené věci od pomůcek, přes ozdoby až po hračky se mohou opět vrátit na své místo ve vašem životě.

Díky novému inovativnímu lepidlu, můžete spojovat, opravovat a tvořit, jak se vám zlíbí. Jeho konzistence sice lepí pevné spoje, ale dá vám několik vteřin na to, abyste si s každou opravou mohli dát záležet, aniž by vám hned slepilo prsty k sobě. Nebo jste museli »čuchat« nepříjemný odér.

Během adventu a Vánoc se vám jistojistě takový pomocník bude hodit i na výzdoby či drobné opravy dekorací, hraček a věcí v kuchyni.

Podívejte se na video  Každá oprava se počítá – Say Yes to Loctite – YouTube

Příkladem je Loctite Super Bond Pure Gel, který nemá takový ten charakteristický dráždivý zápach, neobsahuje rozpouštědla a navíc jeho vnější obal je vyrobený 100% bez plastů. Poskytuje více času na lepení. Takže bez stresu můžete lepit přesně i svisle. Nebojte po zatvrdnutí je spoj pevný a odolá nárazům či vodě.

Můžete na to jít zeleně a uvidíte, že ze zachraňování milovaných věcí nakonec budete mít opravdu radost. A stejně tak i planeta.

www.loctite-superbond.cz

Začněte žít zdravěji díky:

Odpočiňte si na dovolené

Zdravý životní styl je aktuálně v kurzu, je “in” a stále více lidí si uvědomuje význam volného času stráveného s rodinami případně blízkými přáteli. Proto pokud si hledáte místo pro Váš odpočinek během dovolené či víkendového pobytu, neváhejte kliknout na stránky ubytování Vysočina nebo také na oblíbené ubytování Rožnov pod Radhoštěm. Máte si z čeho vybírat – stylové penziony s wellness, útulné chaty u lesa nebo moderní apartmány. Kdekoliv se vybere, dopřejte si procházky v přírodě, detox od elektrosmogu a užívejte si život naplno.