Strava

Buďte cool a chic!

Anglicismy vždy a všude. Nevyhnou se světu módy, ani hodnocení a vnímání českých žen. Vedle oděvních výstřelků, kterým pro letošek vévodí kůže a riflovina, se před kritickým okem neschovají ani ženské tvary. Přestože část módních návrhářů se vrhla na modely pro plus size modelky, největší trendy jedou stále v duchu pojetí „kost a kůže“.

Co je malé, je krásné, tvrdí tvůrci šatů, kteří své návrhy nejraději vidí na figurínách. My se s jejich názory ztotožnit nehodláme, ženy z masa a kostí v životních proporcích jsou nám ale určitě bližší. Nicméně, kdo by se nechtěl vlézt se do konfekčních velikostí?

Moc, ani málo

Nic se nemá přehánět. Nejezte mnoho, ani málo. Jezte do polosyta, pijte do „polopita“ a budete nejen dobře vypadat, ale budete „cool“ a „chic“. A o to tu vlastně běží. Jak na to, vědí nutriční poradci z krabičkové diety. Krabičková dieta je zdravá cesta za vysněnou postavou. Skládá se z pěti jídel denně, které vám budou doručeny domů nebo na vámi zadanou adresu, přičemž se předpokládá, že nic jiného už nebudete jíst.

Krabičková dieta Praha nabízí vyvážené kombinace hlavních jídel i svačinek, které splňují denní energetický příjem a zaručují snadné udržení váhy nebo optimální redukci. Základem úspěchu je pravidelnost a optimální nutriční rovnováha. Tvůrci krabičkové diety jsou profíci každým coulem a každý kilojoul nezůstane ladem ani nepřijde nazmar.

Jděte do toho!

Není žádným pravidlem, že dieta je obsažena pouze na nezáživných porcích takzvaných „amarounů“ bez chuti a bez zápachu. Krabičky z rukou odborníků mohou obsahovat takové dobroty, jako jsou lívance s malinovým přelivem nebo masité pokrmy. Není účelem nikoho trápit hlady nebo mu odepírat pokrmy lahodné chuti. Naopak, jistě budete překvapeni tím, že ochutnáte věci, které jste ještě v ústech neměli a budete překvapeni, jak lahodné mohou být.

S krabičkovou dietou nešlápnete vedle. Budete krásní, svěží, v kondici a dvěma prostými slovy: COOL a CHIC.

Začněte žít zdravěji díky:

Odpočiňte si na dovolené

Zdravý životní styl je aktuálně v kurzu, je “in” a stále více lidí si uvědomuje význam volného času stráveného s rodinami případně blízkými přáteli. Proto pokud si hledáte místo pro Váš odpočinek během dovolené či víkendového pobytu, neváhejte kliknout na stránky ubytování Vysočina nebo také na oblíbené ubytování Rožnov pod Radhoštěm. Máte si z čeho vybírat – stylové penziony s wellness, útulné chaty u lesa nebo moderní apartmány. Kdekoliv se vybere, dopřejte si procházky v přírodě, detox od elektrosmogu a užívejte si život naplno.