Zahradní stan je funkční pomocník

Léto je nejkrásnějším období v roce. Lidé houfně míří do přírody a v horkých dnech i k vodě, aby načerpali blahodárný vitamín D, který tělo samo vyrábí poté, co na ně dopadají sluneční paprsky. Kdo může, neváhá využít každou volnou chvíli pro pobyt venku. Ti, co mají rodinné domy se zahradou, jsou oproti obyvatelům bytů ve velké výhodě. Terasy, altány a francouzské dveře dávají jedinečnou možnost vystoupit z interiéru, kdykoliv se člověku zamane. Ještě o krok dál k dokonalosti mají ti, kteří mají k dispozici zahradní stan. Stan poskytne dokonalé zázemí pro chvíle odpočinku a relaxace.

Mobilní přístřeší kdekoliv a kdykoliv

Zahradní stany jsou flexibilním řešením z hlediska umístění, pořizovací ceny i designových nároků. Dokáží plnohodnotně nahradit altány i pergoly, aniž by musely mít statické základy. Přednostní stanu je možnost libovolně ho přemisťovat a prakticky jej ukotvit kdekoliv je potřeba. Během jedné sezóny tak může stan stát na nespočtu míst a díky své skladnosti s vámi může dokonce cestovat. Bezvadně se osvědčí jako místo pro odpočinek, jako oáza pro relaxaci u dobré knihy, jako mobilní zóna pro posezení a vypití si ledového mojita, černé kávy a nebo pohárku zmrzliny se šlehačkou. Zahradní stan nikdy nezklame, co do funkčnosti a účelnosti. Bezvadně vás ochrání před nečekaným deštěm nebo poledním, příliš horkým sluníčkem. Pod jeho střechou se budete cítit komfortně a v bezpečí.

Ideální pro párty a oslavy

Díky jednoduchosti postavení i složení a všestrannosti využití se stany využívají při nejrůznějších společenských příležitostech. Zahradní párty stan nůžkový nesmí chybět na žádné oslavě a garden party, kterými se to přes sezonu jen hemží. Party stany je možné pořídit od velikosti 3x2 metry do 8x12 metrů, což je neuvěřitelných 96 metrů čtverečních zastřešené plochy. Party stany, které nabízí společnost MP Tent, jsou ideální pro praktické lidi, kteří současně hodnotí estetiku a funkčnost. Stoprocentní funkčnost garantuje textilie s gramáží 400g/m2 až do 720g/m2, což je záruka té nejvyšší kvality. Stany MP Tent nepromoknou, neprofouknou, budou vám sloužit dlouhé roky a při dobrém zacházení vás jistě i přežijí.

Publikováno: 09. 07. 2020

Kategorie: Tipy

Autor: Romana Roubalová