Strava

Vojtěch Jílek: Veganská strava mě zbavila zdravotních problémů, se kterými si lékaři nevěděli rady

Trápí vás zdravotní problémy, se kterými si lékaři nevědí rady? Nechcete být odkázáni na konzumaci léků, které možná ani nepotřebujete? Začněte změnou jídelníčku. Vaší inspirací by se mohl stát známý aktivista a propagátor veganské a raw stravy Vojtěch Jílek.

Vojtěchu Jílkovi se po přestupu na veganskou stravu změnil život. Jakmile změnil stravovací návyky, jeho zdravotní stav se výrazně zlepšil. Milovník rostlinné stravy se snaží s její sílou seznámit i ostatní ve své veganské restauraci, kde se dveře netrhnou. Více se dozvíte z rozhovoru pro Český rozhlas.

Začněte žít zdravěji díky:

Odpočiňte si na dovolené

Zdravý životní styl je aktuálně v kurzu, je “in” a stále více lidí si uvědomuje význam volného času stráveného s rodinami případně blízkými přáteli. Proto pokud si hledáte místo pro Váš odpočinek během dovolené či víkendového pobytu, neváhejte kliknout na stránky ubytování Vysočina nebo také na oblíbené ubytování Rožnov pod Radhoštěm. Máte si z čeho vybírat – stylové penziony s wellness, útulné chaty u lesa nebo moderní apartmány. Kdekoliv se vybere, dopřejte si procházky v přírodě, detox od elektrosmogu a užívejte si život naplno.