Proteinová dieta Victus a vše, co byste o ní měli vědět

Z dat zveřejněných Českým statistickým úřadem vyplývá, že na tom Češi s udržováním optimální váhy nejsou příliš dobře. S nadváhou se potýká 47 % mužů a 33 % žen. Obezitu řeší téměř každý pátý Čech. Pokud s nadváhou neúspěšně bojujete i vy, vyzkoušejte dietu, která vám umožní shazovat nadbytečná kila bez hladovění. Proteinová dieta Victus patří mezi nejlépe hodnocené metody na trhu a naprostá většina zákazníků o ní hovoří pozitivně.

Co je proteinová dieta?

S proteinovou dietou jste se možná setkali pod jiným názvem. Říká se jí také ketonová dieta či ketodieta. Případně bílkovinná nebo bílkovinová. Vždy se však jedná o stejnou metodu, která spočívá v nahrazení běžných jídel speciálními proteinovými pokrmy – např. proteinový nápoj, palačinky nebo populární proteinové tyčinky. Nabídka jídel je neobyčejně pestrá, Victus se chlubí vůbec největší nabídkou funkčních potravin na světě. Smyslem změny jídelníčku je výrazné omezení příjmu cukrů a tuků. Nadměrné množství bílkovin pak v organismu navozuje stav ketózy, kdy si tělo přednostně odebírá energii z tukových zásob a nikoliv ze svalů. Ke klíčovým výhodám proteinoví diety patří absence jo-jo efektu, přirozenost a v podstatě nulové zdravotní riziko (pozor - dieta není vhodná pro dospívající děti, těhotné a kojící ženy a pacienty s některými typy onemocnění; nasazení by mělo proběhnout až na základě vstupní konzultace s lékařem). A samozřejmě chuť jídel, které si většina dietářů okamžitě oblíbí. Nabídka připravených pokrmů na Victus.cz zahrnuje sladké i slané varianty. Strávník na ketodietě díky hotovkám ušetří spoustu času.

Zkušenosti a recenze vypovídají o kvalitě

Co si o proteinové dietě Victus myslí zákazníci? Názory lidí, kteří již proteinovou dietu vyzkoušeli, si můžete přečíst na serveru Heureka. Nejčastěji vyzdvihují rychlost doručení a vstřícný styl komunikace e-shopu. V hodnocení však zaznívají i zmínky o tom, že dieta skutečně funguje a mnohdy předčila očekávání zákazníka.

Publikováno: 03. 11. 2021

Kategorie: Výživa

Autor: Romana Roubalová