Strava

Proteinová dieta Victus a vše, co byste o ní měli vědět

Z dat zveřejněných Českým statistickým úřadem vyplývá, že na tom Češi s udržováním optimální váhy nejsou příliš dobře. S nadváhou se potýká 47 % mužů a 33 % žen. Obezitu řeší téměř každý pátý Čech. Pokud s nadváhou neúspěšně bojujete i vy, vyzkoušejte dietu, která vám umožní shazovat nadbytečná kila bez hladovění. Proteinová dieta Victus patří mezi nejlépe hodnocené metody na trhu a naprostá většina zákazníků o ní hovoří pozitivně.

Co je proteinová dieta?

S proteinovou dietou jste se možná setkali pod jiným názvem. Říká se jí také ketonová dieta či ketodieta. Případně bílkovinná nebo bílkovinová. Vždy se však jedná o stejnou metodu, která spočívá v nahrazení běžných jídel speciálními proteinovými pokrmy – např. proteinový nápoj, palačinky nebo populární proteinové tyčinky. Nabídka jídel je neobyčejně pestrá, Victus se chlubí vůbec největší nabídkou funkčních potravin na světě.

Smyslem změny jídelníčku je výrazné omezení příjmu cukrů a tuků. Nadměrné množství bílkovin pak v organismu navozuje stav ketózy, kdy si tělo přednostně odebírá energii z tukových zásob a nikoliv ze svalů.

Ke klíčovým výhodám proteinoví diety patří absence jo-jo efektu, přirozenost a v podstatě nulové zdravotní riziko (pozor – dieta není vhodná pro dospívající děti, těhotné a kojící ženy a pacienty s některými typy onemocnění; nasazení by mělo proběhnout až na základě vstupní konzultace s lékařem). A samozřejmě chuť jídel, které si většina dietářů okamžitě oblíbí. Nabídka připravených pokrmů na Victus.cz zahrnuje sladké i slané varianty. Strávník na ketodietě díky hotovkám ušetří spoustu času.

Zkušenosti a recenze vypovídají o kvalitě

Co si o proteinové dietě Victus myslí zákazníci? Názory lidí, kteří již proteinovou dietu vyzkoušeli, si můžete přečíst na serveru Heureka. Nejčastěji vyzdvihují rychlost doručení a vstřícný styl komunikace e-shopu. V hodnocení však zaznívají i zmínky o tom, že dieta skutečně funguje a mnohdy předčila očekávání zákazníka.

Začněte žít zdravěji díky:

Odpočiňte si na dovolené

Zdravý životní styl je aktuálně v kurzu, je “in” a stále více lidí si uvědomuje význam volného času stráveného s rodinami případně blízkými přáteli. Proto pokud si hledáte místo pro Váš odpočinek během dovolené či víkendového pobytu, neváhejte kliknout na stránky ubytování Vysočina nebo také na oblíbené ubytování Rožnov pod Radhoštěm. Máte si z čeho vybírat – stylové penziony s wellness, útulné chaty u lesa nebo moderní apartmány. Kdekoliv se vybere, dopřejte si procházky v přírodě, detox od elektrosmogu a užívejte si život naplno.