Tipy a rady

Problémy s erekcí řeší i velmi mladí muži

Máte problémy s erekcí? Nic divného. Statistiky jsou v tomto směru neúprosné a uvádí, že erektilní dysfunkcí trpí cca 54 % mužů ve věku od 35 do 60 let. Potíže se přitom nevyhýbají ani mladíkům – v průměru trápí poruchy erekce každého desátého muž nad 21 let. K nejčastějším příčinám patří stres, únava, špatné psychické rozpoložení a někdy i vážné zdravotní komplikace. Léčba pod odborným dohledem je efektivní v drtivé většině případů, ale k lékaři se dostaví pouze desetina pacientů.

Jaké bývají příčiny poruchy erekce?

Problémy s erekcí mohou být jednorázové, krátkodobé a trvalé. U mladých mužů dochází k erektilní dysfunkci nejčastěji v souvislosti se strachem z prvního milostného styku. Bojí se, že partnerku neuspokojí, ztratí image nebo nechtěně počnou dítě.

Selhání v milostném životě může negativně ovlivnit celkové chování muže, srazit jeho sebevědomí a sebeúctu. Podstatnou roli proto hraje chování partnerky – měla by muže podpořit.

Ke příčinám krátkodobé poruchy erekce může vést i špatná životospráva. Kombinace nedostatku spánku, nezdravého jídla, kouření a alkohol – všechny tyto faktory negativně ovlivňují potenci a je dobré se jich vyvarovat.

Jak problémy s erekcí řešit?

Pokud problémy s erekcí přetrvávají, je vhodné navštívit lékaře. Případně vyzkoušet některý z prověřených přírodních přípravků na podporu léčby erektilní dysfunkce. Dobrou volbou je například Yellow vital – muži si ho chválí také díky intenzivnějšímu prožitku při milování a optickému zvětšení penisu v důsledku silnější erekce.

 

Jak zhubnout a nehladovět?

Nestíháte jíst, nebo vynecháváte svačiny? S KetoMix proteinovými jídly je zhubnout jednoduché.

Začněte žít zdravěji díky:

Odpočiňte si na dovolené

Zdravý životní styl je aktuálně v kurzu, je “in” a stále více lidí si uvědomuje význam volného času stráveného s rodinami případně blízkými přáteli. Proto pokud si hledáte místo pro Váš odpočinek během dovolené či víkendového pobytu, neváhejte kliknout na stránky ubytování Vysočina nebo také na oblíbené ubytování Rožnov pod Radhoštěm. Máte si z čeho vybírat – stylové penziony s wellness, útulné chaty u lesa nebo moderní apartmány. Kdekoliv se vybere, dopřejte si procházky v přírodě, detox od elektrosmogu a užívejte si život naplno.