Jarní očista těla? S bezdrátovým mixérem BlendyGo to bude chutná zábava!

Za okny už pomalu, ale jistě přichází jaro a s ním i každoroční touha zbavit své tělo škodlivin, které jsme za zimu dokázali nastřádat. Přinášíme proto inspiraci nejen na zdravé koktejly, ale především na přenosný a navíc i bezdrátový mixér BlendyGo třetí generace, díky kterému budete moci kráčet po cestě zdraví a vitality mnohem snáze, navíc nejen v období jara, ale po celý kalendářní rok.

Dopřejte si chutné nápoje i lahodně krémové omáčky

Chcete se vychutnávat zdravé koktejly? Přesně k tomu je BlendyGo 3 stvořený, tím však ani zdaleka nekončí. Rozmixuje tvrdý celer, mrkev nebo jablka, dokonale se však hodí i na přípravu dokonale krémových omáček, které připravit za pomoci jiných mixérů je velmi zdlouhavé, prakticky až nemožné.

Máte-li doma batole a chcete mu dopřávat stravu bohatou na vitaminy a minerály, jistě oceníte možnost přípravy dětských příkrmů, kterých díky objemné lahvi budete moci připravit dostatek na to, abyste při každém jídle nemuseli mixér vytahovat znovu a znovu.

Bezdrátový mixér je v neposlední řadě možné využít také na precizní ledovou kávu jako z vyhlášené kavárny. Jak je to možné? Díky dokonale ostrým čepelím je schopen bez sebemenšího zaváhání dokonale rozdrtit led do podoby ledové tříště, kterou pak stačí smíchat s kávou, mlékem a třeba karamelovým topingem, který přijde k chuti milovníkům sladké kávy.

Spolehněte se na kvalitu a výdrž doma i na cestách

K čemu je možné bezdrátový mixér BlendyGo třetí generace využit už jsme se dozvěděli. Tušíme však, že vás zajímají také jeho technické specifikace, které by vás měli přesvědčit o jeho kvalitách a ve výsledku, aby zdobil i vaši kuchyňskou linku.

BlendyGo 3 je výsledkem čtyřletého vývoje, po dobu kterého mohl hravě předčit svého předchůdce a také mnoho současných mixérů, které se na trhu objevují. V porovnání s předchozí generací je možné mluvit až o trojnásobně výkonnějším motoru, efektivitě baterie, kterou lze mimochodem zrychleně nabíjet díky podpoře rychlému nabíjení USB-C konektoru a zajistit tak skvělou možnost využití nejen doma, ale také na cestách. Stav nabité baterie je navíc možné kontrolovat díky LED tlačítku, představujícímu indikátor stavu nabití baterie.

Tento přenosný mixér se tak hodí pro využití nejen doma, ale také na cesty, kde si pomocí něho můžete připravit zdravé koktejly, příkrmy, omáčky nebo chutnou kávu během několika pár minut.

Inspirace na očistný nápoj

Ať už vás zajímá koktejlová dieta, nebo chcete zkrátka jen svému tělu, především však játrům trochu pomoci v očistě těla, připravte si okurku, citron, mátové lístky, med, semínka ostropestřce mariánského a samozřejmě vodu. Všechno toto nalijte do vodotěsné nádoby BlendyGo 3. generace, během pár chvil rozmixujte a pusťte se do konzumace. Chutnal vám koktejl? Vymýšlejte další kombinace, mixujte, chutnejte a užívejte si všemožné kombinace zdravých koktejlů, které zelenina a ovoce za pomoci skvělé vychytávky nabízí!

Publikováno: 16. 03. 2024

Kategorie: Tipy

Autor: Marek Vondrák